Kontakt os

VORES AFDELINGER

ODENSE
Hans Egedes Vej 9D, 5210 Odense NV
KØGE
Torvet 19F, 1. sal. 4600 Køge
VEJLE
Stævnen 44, st.th, 7100 Vejle

KONTAKT OS

Casper Bøndergaard

Adm. Direktør og visitator
Tlf: 28 94 23 83
Mail: casper@vidar.dk

Steen Gaardsted

Vicedirektør
Tlf: 60 40 37 36
Mail: steen@vidar.dk

Kristina Victoria Merkel

Områdechef, Sjælland
Tlf: 28 69 23 83
Mail: kristina@vidar.dk

Stine Holm Madsen

Områdechef, Jylland
Tlf: 26 36 23 83
Mail: stine@vidar.dk

Berit Schaldemose

Områdechef, Fyn
Tlf: 28 97 23 83
Mail: berit@vidar.dk

Heidi Trier Frederiksen

Leder for Økonomi og Forebyggelse
Tlf: 26 37 23 83
Mail: heidi@vidar.dk

Stine Rønholt

Aut. Psykolog
Tlf: 28 88 23 83
Mail: psykolog@vidar.dk

Søren Madsen

Koordinator
Tlf: 24 48 42 12
Mail: soren@vidar.dk

SEND OS EN BESKED

Har du spørgsmål til vores ydelser, virksomhed eller andet? Kontakt os gerne og vil vender tilbage hurtigst muligt.