Kontakt os

VORES AFDELINGER

ODENSE
Hans Egedes Vej 9D, 5210 Odense NV
KØGE
Torvet 19F, 1. sal. 4600 Køge
VEJLE
Stævnen 44, st.th, 7100 Vejle

KONTAKT OS

Casper Bøndergaard

Adm. Direktør og visitator
Tlf: 28 94 23 83
Mail: casper@vidar.dk

Steen Gaardsted

Vicedirektør
Tlf: 60 40 37 36
Mail: steen@vidar.dk

Carsten Lund Jensen

Chef for VIDAR Familiepleje
Tlf: 28 87 23 83
Mail: Carsten@vidar.dk

Kristina Victoria Merkel

Chef for VIDAR Særforanstaltninger
Tlf: 28 69 23 83
Mail: kristina@vidar.dk

Stine Holm Madsen

Chef for VIDAR Support
Tlf: 26 36 23 83
Mail: stine@vidar.dk

Stine

Aut. Psykolog
Mail: psykolog@vidar.dk

Heidi Trier Frederiksen

Leder for Økonomi og Forebyggelse
Tlf: 26 37 23 83
Mail: heidi@vidar.dk

SEND OS EN BESKED

Har du spørgsmål til vores ydelser, virksomhed eller andet? Kontakt os gerne og vil vender tilbage hurtigst muligt.